Nadruk flex na koszulce
search
  • Nadruk flex na koszulce
  • nadruk flexem na patce kieszonki
  • nadruk flex na kamizelce ostrzegawczej

Nadruk flex

Nadruk flex to jedna z popularniejszych technik do wykonywania nadruków

na koszulki i odzież BHP. Podobnie jak w technice flock, nie ma potrzeby

stosowania matryc, dlatego śmiało można go stosować na mniejsze nakłady.

Nadruk flex w dotyku jest gładki, krawędzie wzoru są bardzo ostre i równe.

Kolorystyka mimo, że ograniczona do wzornika, jest bardzo bogata.

Flex to gładki i delikatny nadruk stosowany najczęściej na odzieży bawełnianej, jak koszulki, bluzy, ubrania robocze, itp. Nadruki flex są podstawową techniką zdobienia odzieży przy małych nakładach, jednocześnie zachowując wysoką jakość. Numery sportowe,personalizacja odzieży, czy wykonanie nadruków "na wczoraj",to zadania, gdzie nadruk flex sprawdzi się najlepiej. 

Do wykonania aplikacji flex używany jest ploter, który wycina wzór, następnie jest on wgrzewany w materiał, co sprawia, że kontury i krawędzie wzoru są równe i nie postrzępione. W technice flex nie stosujemy matryc, dlatego zachowa przystępną cenę nawet przy pojedynczych nadrukach.

Dostępność kolorów jest wręcz imponująca, paleta zawiera kolory podstawowe jak również metaliczne, pastelowe, fluorescencyjne. Nadruki flex to również efekty specjalne w zdobieniu odzieży,warto tu wymienić nadruki puchnące (3D), "świecące w ciemności",brokaty, czy nadruki odblaskowe na odzież ostrzegawczą. Ze względu na dużą różnorodność, efekty i nadruki specjalne będziemy opisywać w osobnych stronach produktowych. 

Zobacz także

Komentarze (0)